User Stats

Rank: 1292
Karma Score: 216
Joined: February 23, 2019
Submitted Stories: 15
Published Stories: 0
Comments: 1
Votes: 15
Group Name
Membership unavailable

Following

No Following!

Followers

No Follower!

Stories

Mobil sohbet - Mobil chat

Bir irc sunucusunun ihtiyaçlarımızı karşılayacak şekilde iyi bir kaliteye sahip olması da oldukça önemli bir konudur. Bu anlamda yeterince güvenilir bir altyapıya sahip olan ve iyi şartlarda kullanım olanakları veren siteleri tercih etmek gerekir. Çünkü bu durum iyi bir anlık yazışma gerçekleştirmenin yanı sıra bizlerin güvenliği açısından önemli olan bir husustur.

Mobil sohbet - Mobil chat

Mobil Sohbet hiç bu kadar kolay olmamıştı dedirtecek bir yapıya sahip. Mobil Sohbet girişlerimiz artık sizler için daha da profesyonel olarak hazırlandı. IRC Yani Internet Relay Chat'in bize sunmuş olduğu SOYLE.NET sohbet sunucularına bağlanıp yeni arkadaşlıklara merhaba deyin. Bunun yanı sıra sohbet esnasında oyun -eğlence -yarışma gibi aktivite alanlarımızı da ziyaret edip neşeli dakikalar yaşayabilirsiniz. Özellikle de bilgisayardan çok mobil cihazlara tutkun olduğumuz bir neslin içerisindeyiz ve bu durumun gerekliliklerini daima göz önünde bulundurduğumuz için de, birçok farklı akıllı telefon ve tablet cihazlar üzerinden günün her anını hoş sohbetler eşliğinde geçirmeniz için olanaklar tanıyacağız.

Sohbet odaları

Güzellik kişilere vede insanlara göre değişir görecelidir türk erkekleri fizik vede yüz güzelliği olarak bu duruma ad koyarlar bence karakter güzelliği hepsinden daha önemli olmalıdır ama günübirlik seks yaşamak isteyen gençler vede beyler bayanlar daha çok boşalmak peşinde olduğunu kastede biliriz aslında bence boşalırken aldığın haz vede zevk herşeye bedel olduğunu söylemek mümkün olucaktır hayalleri olan vede bakire olan kızlar için oral seks herdaim ön planda olmuştur türk toplumu için bakireliğin önemli olmasından dolayı bu zevki evlendikten sonra tadan bir çok genç kız bulunmakta sizler için buda önemli faktör olduğunu bilmekteyim yerli chat ile herkesin kendine seks partneri bulucak bunuda söylemek istiyorum ıyi yıllar.

Sohbet odaları

Peki bir insanla sohbet sayfaları üzerinden tanışıp, dert açmak, mahrem paylaşmak, duygusal yakınlık kurmak ya da kişisel bilgileri paylaşmak ne kadar güvenilir?

Mobil sohbet - Mobil chat

Bu sayfalar aracılığıyla tanışıp çok güzel dostluklar ve yakınlıklar kuran kimseler olduğu gibi bu sayfalar aracılığıyla tanıştığı kişiler yüzünden, maddi manevi büyük kayıplara ve hayal kırıklıklarına uğrayan kimseler de mevcut.

Sohbetalem sohbet odaları

Sohbet Arkadaşı

Güvenli Arkadaşlık

İnsanların, sosyalleşmek için parklara, bahçelere, sokaklara, komşulara, iş arkadaşlarına ve okul arkadaşlarına olan ihtiyacı geçmişe oranla oldukça azalmıştır. İnternetin evlere girmesiyle birlikte, insanların hayatlarına yeni bir sosyalleşme ortamı daha eklenmiş ve bu yeni sosyalleşme ortamı pek çok kişi tarafından kullanışlı bulunmuştur.

Daha Konforlu

Yeni bir insanla tanışmak pek çok kişi için gerginlik vericidir. İnternet bu gerginlik verici sürecin daha kolay atlatılmasını ya da hiç yaşanmamasını sağlayabilir. Günlük işlerin yoğunluğu yüzünden sosyalleşme fırsatı bulamayan kişiler, internet üzerinden ulaşabilecekleri sohbet siteleri sayesinde, sosyalleşme ihtiyaçlarını evlerinde gidermeyi seçebilmektedir.

Ne Kadar Güvenli?

İnsan ihtiyaçları yemek, içmek ve uyumakla sınırlı değildir. Sohbet etmek, bir gruba ait olmak, bir insanla paylaşımlarda bulunmak, dertleşmek ve sevgi de insanların yaşantılarına devam edebilmesi için ihtiyaç duydukları şeylerdir. İnternet üzerindeki tanışma siteleri ve sohbet programları aracılığıyla tanışıp, güzel arkadaşlıklar ve seviyeli birliktelikler kurmuş pek çok insan olduğu gibi sohbet kanalları aracılığıyla tanıştığı insanlar yüzünden, maddi manevi kayıplara uğramış pek çok insan da vardır.

Nasıl Güvende Olursunuz?

İnternet üzerinden tanışılan kişilerin, olduklarını söyledikleri kişi çıkmayabilecekleri asla unutulmamalıdır. Kişiler niyetlerinin ne olduğunu, her zaman açıkça söylemelidir. Böylece, kimse, bir başkasının vakit kaybetmesine ya da hayal kırıklığına uğramasına yol açmamış olacaktır. Yeni tanışılan kişilerle ev adresi ya da hesap bilgileri gibi kullanıcıların doğrudan zarar görmesine neden olabilecek, kişisel bilgiler paylaşılmamalıdır.

Sohbet Türleri

İnsanlığın tarihine bakıldığında kendi arasında dil geliştiren ilk topluluklardan bugüne kadar insanlar arasında konuşmanın ne kadar önemli olduğu görülmekte. Bazı bilim insanları sohbet tarihinin dedikodu ile başladığını iddia etmekteler.

Sohbetler Nasıl Sınıflandırılabilir?

İnsanlar çalıştıkları ofislerdeki iş arkadaşları ile sosyal medya üzerinden, bazı özel programlar üzerinden sohbet edebileceği gibi internet ağı üzerinden özel sohbet odalarında sohbet etmek dahi mümkün. Yaşanılan yüzyıldan birkaç yıl öncesine kadar insanların sohbetten anladığı tarz değişmiş durumda. Çünkü artık insanlar sohbeti konuşarak değil yazarak sürdürüyor. En azandan en yaygın olarak kullanılanı bu. Bu tercihin en önemli nedeni ise insanların sohbet etme amacının büyük ölçüde değişmiş durumda olmasıdır.

Sohbet Chat Sohbet odaları Sohbet siteleri

Hayal sohbet odaları

Güzel sohbet siteleri bir çok kişinin özlem ile bulmaya çalıştığı isminin gerçek manasını taşıyan bir site aramakta. Günümüz dünyasında bir çoğunun ahlak kavramınının dışında kalması bizleri endişeye sevk etmekte. Istanbul vede çevre şehirlerde kendine uygun eş arayışını sürdüren bir çok insan bulunmakta bunlara gerçek bir arkadaşlık vede evlendirme sitesi hazırladık umarım vede beklentim doğrultusunda insanlar burda tanışarak dürüst birliktelik kurmasını amaç edinmekteyiz. Yerli chat sohbet odaları hayatın vede kaderin sillesini yemiş gerçekten ağlamak mutsuz olmak istemeyen insanların mekanı olmak yolunda hızlı adımlarla devam etmekte. Yurt dışından gelen bor çok insan yaz tatilinde ülkemizde chat yolu ile tanışan insanlar ile buluşması vede guzel bir ortam hazırlaması insanı mutlu etmektedir.

Türk vede istanbul sevdalısı bir çok gurbetçi sitemizde güzel vede ahlaklı sohbet etmeye devam etmektedir. Bununla beraber seviyenin vede hoşgörünün sitesi olmaya devam eden sitemizde güzel kızlarla konuşmak onlarla dertleşmek gibi hobilerin engüzeli karşı karşı ya geleceksiniz. Herdaim ben vede arkadaşlarım sevgiden yana hoşgörüden yana olmaya devam edeceğiz bununla beraber sevgi vede ahkalı sohbet etmenin faydalarını birlikte beraberce görmemiz mümkün olucaktır. Sohbet